Pedagog specjalny

Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej ze specjalizacją z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją terapia pedagogiczna.

Bazuję na całościowym wspieraniu rozwoju dziecka, rozwijaniu indywidualnych zdolności, wzmacnianiu mocnych i słabych stron. Duży nacisk kładę na naukę poprzez zabawę, staram się wprowadzać innowacyjne elementy, w celu urozmaicenia materiału i zaciekawienia młodych ludzi.

Prowadzę zajęcia TUS (Trening Umiejętności Społecznych) w celu uświadomienia dzieciom swoich emocji i tego w jaki sposób nad nimi panować, pamiętając o tym, że nie ma złych emocji trzeba tylko wiedzieć jak sobie z nimi radzić.

Moją pasją są podróże, poznawanie nowych miejsc nie tylko podczas zwiedzania i odkrywania ciekawych miejsc, podziwiania krajobrazu przyrody ale także poprzez czytanie, wyszukiwanie ciekawostek.