2019_03_09_dzien_otwarty

Rozpoczęliśmy cykl spotkań informacyjnych dla Rodziców- Dni otwartych. Naszą szkołę odwiedziło już wielu  miłych gości, którzy z wielkim zaintersowaniem uczestniczyli w spotkaniach z Dyrektorem. To dzięki nim mieli okazję jeszcze lepiej poznać naszą kameralną, rodzinną placówkę.

Szkołę odwiedzaly również dzieci, zarówno w wieku przedszkolnym, które dopiero rozpoczną edukację w klasie pierwszej, jak i nieco starsze, które mogłyby dołaczyć do już istniejących klas. To dla nich nauczyciele przygotowali wiele atrakcji: wspólne gry, zabawy i zajęcia warsztatatowe. W trakcie poprzenich dni było już wspólne muzkowanie, malowanie i wyklejanie. W najbliższą sobotę mamy znowu przyjemność zaprosić na dzień otwarty zarówno tych, którzy już zdecydowali się na wybór Szkoły Noblistów  jak i tych, którzy  są dopiero  na etapie poszukiwań najlepszej szkoły dla swojego dziecka. W trakcie spotkania Dyrektor odpowie na wszystkie pytania i zaprezentuje nasz wyjątkowy program edukacyjny i wychowawczy, zaś na dzieci czekają wspaniałe zabawy i warsztaty języków obcych, prowadzone przez naszych nauczycieli języka angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego.

Zapraszamy w sobotę 9.03.2019 o godz. 11.00