W ubiegły piątek 08. 12. 2017 po raz już piaty w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona, który zbiega się z datą przyznawania nagród Nobla. W tym roku tematem przewodnim była Wisława Szymborska - uczniowie poznawali bliżej ej twórczość i życie oraz czasy w jakich tworzyła.

Z okazji święta szkoły nasi uczniowie otrzymali również nagrody za osiągnięcia w różnych dziedzinach nauki i życia - Nobelki. W tym roku uczniowie mieli do wyboru sześć kategorii, w których wszelkie ich starania ii osiągnięcia były zliczane i decydowały ostatecznie o nominacjach i nagrodzie. Słodkim podsumowaniem Gali Nobelkowej był przepyszny tort.

Cieszymy się, iż nasze grono laureatów Nobelka powiększa się, to oznacza, iż kolejne osoby wciąż pracują nad własnym rozwojem, osiągają coraz więcej. I właśnie tych osiągnięć oraz sukcesów życzymy wszystkim naszym uczniom.

Nobelek Społeczny

Nominacje: Filip Opala, Julia Urbaniak, Kornelia Skorupa, Hanna Kubajek, Alicja Tyrakowska

Nobelka społecznego otrzymali: Filip Opala, Kornelia Skorupa

Nobelek sportowy