11 czerwca świętowaliśmy ostatni dzień specjalny w naszej szkole - Dzień Brytyjski - Urodziny Królowej.

A skoro były to urodziny, zdecydowaliśmy się na gry, atrakcje  i wspólną zabawę.

Uczniowie przebrali się za słynne postacie pochodzenia brytyjskiego. Grali w gry anglojęzyczne, zwiedzali wirtualnie najważniejsze miejsca Wielkiej Brytanii, brali udział w interaktywnych quizach i konkursie na najlepszą dekorację. Każda z grup ukończyła także grę terenową.

Miło jest nam przekazać, iż najlepsze dekoracje brytyjskie wykonały klasa 2 i klasa 4. Każda grupa otrzymała po słusznej torbie cukierków. Jak przystało na urodziny pozostałe grupy także otrzymały słodki poczęstunek.

Urodziny zakończyliśmy iście królewską atrakcją - wycieczką po Otwocku w brytyjskim, rasowym, czerwonym autobusie - double-deckerze.